Aktualności

Remadays 2017

16 luty 2017

Stoisko Grawcom na targach Remadays 2017.

Firma Grawcom wzięła udział w kolejnej już edycji jednych z największych targów reklamy i poligrafii, na których zaprezentowała nowości w zakresie materiałów grawerskich oraz urządzeń.

Motywem przewodnim trzydniowych targów była oficjalna prezentacja drukarki stołowej UV firmy GCC - JF-240UV, która została doceniona i nagrodzona złotym medalem w konkursie The Prize for Innovations. Skupiliśmy się również na ukazaniu walorów nowości m.in. niewymagających stosowania chemii blachach Aluply, sklejki suchotrwałej o najwyższej klasie jakości, jasnej barwie oraz niskim ciężarem, plexi wylewanej PMMA PERSPEX czy wreszcie odświeżonej platformie zakupowej B2B, która w trosce o Klienta została wzbogacona o funkcje ułatwiające i przyspieszające przeglądanie produktów oraz składanie zamówień.

 

Dziękujemy!

 

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy.

lub napisz do nas - Formularz kontaktowy
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem