Szukaj frazy
Zapraszamy do sklepu GRAWCOM on-line

Grawcom - historia i cele

Doświadczenie
Od 1995 roku jesteśmy wiodącym dostawcą urządzeń i oprogramowania dla pracowni reklamowych, zakładów grawerskich oraz firm wykorzystujących w procesie produkcji lub usługach różnego typu plotery i inne urządzenia sterowane komputerowo. Zdobyte przez tak długi okres doświadczenie sprawia, że potrafimy trafnie sprecyzować potrzeby naszych Klientów i dobrać dla nich optymalne rozwiązania.
Sprawdzone rozwiązania i technologie
Od początku działalności Grawcom jest dystrybutorem programów CADlink Technology: SignLab, EngraveLab, a od 1999 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy GCC produkującej plotery tnące, laserowe oraz drukarki UV. Przez wiele lat dostarczaliśmy urządzenia także jako autoryzowanym partner japońskiej firmy Mimaki - plotery tnące i drukująco-tnące, oraz szwajcarskiej firmy Zund - producenta ploterów stołowych tnąco-bigująco-frezujących z pozycjonowaniem optycznym. Współpracujemy też z wieloma wiodącymi producentami urządzeń wspomagających produkcję np. filtry Purex, Bofa, Teka i TBH, frezarki i plotery termiczne Megaplot, giętarki Ovili, itp.
Materiały i akcesoria wysokiej jakości
Systematycznie dostarczamy szeroki zakres materiałów grawerskich: laminaty grawerskie do grawerowania mechanicznego i laserowego, mosiądz grawerski, aluminium anodowane, narzędzia grawerskie - frezy, środki do znakowania laserem metali, ceramiki i szkła: LaserInk, Marksolid, Thermark oraz wiele innych materiałów i akcesoriów. Dostarczamy także kompletną technologię do niskonakładowej produkcji naklejek wypukłych. Od 2011 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem pieczątek firmy Traxx wraz z akcesoriami i gumami do grawerowania pieczątek.
Profesjonalne szkolenie
Jako partnerzy naszych dostawców uczestniczymy w licznych szkoleniach produktowych oraz serwisowych. Zdobytą wiedzą dzielimy się z naszymi Klientami podczas szkoleń przy sprzedaży każdego urządzenia. Organizujemy też doszkolenia wg indywidualnych potrzeb Klientów. Gwarantowana obsługa posprzedażna. Bardzo dbamy o wysoki poziom serwisu urządzeń nie tylko na gwarancji, nasi Klienci mają zapewnioną pomoc techniczną również wiele lat po zakupie każdego urządzenia w naszej firmie.
Targi
Kilka razy do roku prezentujemy naszą ofertę na najważniejszych imprezach targowych różnych branż. Jest to okazja do spotkania się z nami i obejrzenia kluczowych produktów oraz nowości.

Zapraszam do współpracy!

Maciej Urban
Dyrektor

 

 

 

 

 

 

 

© 2021 GRAWCOM. Wszelkie prawa zastrzezone. Projekt i realizacja: Tworzenie stron www