Folie do termotransferu

Folie Laserflex

Kolorbiały, czarny, czerwony, granatowy, niebieski, pomarańczowy, zielony, żółty
Formatszerokość 50cm, długość do 25m

Koniec ze żmudnym wybieraniem folii do termotransferu!

Plotery GCC LaserPro i folie termotransferowe LaserFlex firmy SEF eliminują całkowicie wybieranie folii, a cały proces staje się szybki i rentowny.

Tradycyjne prasowanki w produkcji masowej są tworzone metodą sitodruku lub wycinane z folii flex na ploterach tnących. Po wycięciu folii trzeba jednak wybrać niepotrzebne elementy, co jest długim i pracochłonnym procesem.

Bezpośrednie grawerowanie laserem na folii do termotransferu eliminuje proces wybierania, ponieważ zbędne elementy są wypalane przez laser. Laser może też działać jak drukarka grawerując fotograficzną jakość zdjęć. Dodatkowo po grawerowaniu folia może być pocięta laserem.

Sposób wykonania usługi:

- zaprojektowanie grafiki np. w CorelDRAW lewoczytelnie lub zdjęcia w "grubym" rastrze również lewoczytelnie,

- wypalenie na laserze o parametrach zależnych od mocy urządzenia i wybranego koloru folii laser flex np. dla lasera o mocy 25 wat, proponowane ustawienia to rozdzielczość 600 dpi, prędkość 65%, moc 62% dla koloru czarnego, czerwonego i granatowego, a 55% dla pozostałych kolorów,

- podczas grawerowania stosować powietrze wspomagające z kompresora w celu usunięcia resztek wypalonego materiału,

- wygrawerowaną i wyciętą grafikę umieścić na tkaninie i wprasować za pomocą prasy termotransferowej, a następnie usunąć materiał nośny,

- istnieje możliwość nakładania folii na folię, przy czym czas wgrzewania kolejnych warstw powinien być odpowiednio krótszy.

Temperatura wgrzewania

Rodzaj materiału

Temperatura prania

Pakowanie

Warianty kolorystyczne

Temp.: 165'C

Czas: 17 sek

Nacisk: Średni/Duży

Możliwe nakładanie

Flex na Flex

Bawełna, Poliester, Włókna mieszane.

Nie nadaje się do

nylonu i tkanin powlekanych

 

 

60°C

Sprzedajemy folię odcinaną z rolki o szer. 50 cm na dowolną długość (do 25m)

 

 Zapytaj o ten produkt

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem