Warunki sprzedaży

Warunki sprzedaży

WARUNKI SPRZEDAŻY

1.    Ceny nie zawierają podatku VAT 23 %. Wszystkie ceny zawierają opłaty celne i podatki graniczne.
2.    Ceny towaru podane są w złotówkach lub w walutach wymienialnych. Cena w walucie wymienialnej jest
przeliczana na złote polskie wg kursu średniego NBP z dnia poprzedzającego dzień wystawienia faktury. Nie dotyczy maszyn sprowadzanych na zamówienie Klienta do których ceny są ustalane indywidualnie.
3.    Formy płatności: przelew bankowy lub gotówka (brutto do równowartości 15 000 EURO).


Bank: Raiffeisen Bank Polska S.A. Warszawa
Konto: 24 1750 0009 0000 0000 0095 2591


4.    Przy pierwszym zakupie na przelew Klient zobowiązuje się do dostarczenia do Grawcomu przede wszystkim wypełnionego wniosku o przyznanie odroczonej płatności oraz dokumentów firmy: NIP, REGON, Zaświadczenie do wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS osobiście lub mailem.
5.    Odbiór towaru odbywa się na podstawie dowodu wpłaty gotówki lub po wpłynięciu płatności na konto bankowe firmy. W wyjątkowych sytuacjach akceptujemy potwierdzenie przelewu przekazane osobiście lub za pośrednictwem maila.
6.    W przypadku zakupu materiałów do ploterów towar może być przesłany do Klienta na jego koszt za pośrednictwem firmy kurierskiej. W przypadku braku innych ustaleń, towar zostanie wysłany za pobraniem, chyba że Klient ma przyznaną odroczoną płatność lub dokona przedpłaty na podstawie proformy. Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju opóźnienia w dostawie spowodowane przez firmę kurierską.
7.    Dowóz, instalacja i szkolenie przy sprzedaży ploterów tnących, laserowych, atramentowych i termicznych są bezpłatne (chyba że jest to zaznaczone lub ustalone inaczej). W wypadku wysyłki urządzenia do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej koszty dostawy ponosi Klient.
8.    Dostawa towaru firmą kurierską realizowana jest przesyłką ubezpieczoną. Firma Kurierska dostarcza towar do dwóch dni roboczych przy czym zazwyczaj jest to następnego dnia roboczego od momentu jej nadania. W przypadku gdy Kurier nie zastanie nikogo w firmie pozostawi awizo z dokładną informacją gdzie i kiedy można przesyłkę odebrać lub dwukrotnie ponowi próbę jej przekazania w przeciągu 2 kolejnych dni. Awizowane przesyłki należy odebrać w przeciągu 2 dni z magazynu firmy kurierskiej lub podczas dwóch kolejnych prób dostarczenia w firmie. Jeżeli towar nie zostanie odebrany w podanym terminie 3 dni roboczych wróci z powrotem do Grawcomu. Uwaga! Nie odebranie przesyłki w terminie spowoduje obciążenie Klienta kosztami wysyłki i powrotu towaru do naszej firmy. Klient ma obowiązek sprawdzenia opakowania i stanu towaru oraz jego zgodności z zamówieniem w momencie dostawy i w obecności Kuriera. W przypadku uszkodzenia towaru należy w obecność Kuriera sporządzić protokół reklamacyjny zawierający opis uszkodzenia oraz w miarę możliwości wykonać zdjęcia. Następnie należy o zdarzeniu poinformować e-mailem Grawcom.
9.    Przy zamówieniach wszystkich typów urządzeń wymagane są: pisemne zamówienie od Klienta oraz przedpłata lub zaliczka w zależności o konkretnych ustaleń z działem handlowym. W wypadku zaliczki pozostała wpłata powinna być uiszczona najpóźniej w dniu instalacji urządzenia u Klienta.
10.    Przy znacznej zmianie kursów walut zastrzegamy sobie prawo do zmian cen podanych
w złotych polskich. Ceny mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia.
11.    Urządzenia standardowo posiadają 12 miesięcy gwarancji, chyba że jest to zapisane inaczej.
12.    a) Akcesoria i materiały eksploatacyjne typu: noże, pisaki, obsadki, listwy, atramenty, cartridge itp. nie są objęte gwarancją  i nie podlegają wymianie lub zwrotowi.
b) Akcesoria i materiały eksploatacyjne typu: rolki karetki, rolki dociskowe, optyka do laserów itp. objęte są ograniczoną gwarancją.
13.    Oferujemy także sprzedaż urządzeń w leasingu lub kredycie za pośrednictwem znanych firm leasingowych lub kredytowych.
14.    Grawcom nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikłe w druku cennika.
15.    Cennik ważny jest do dnia ukazania się następnego.

 


Powyższego cennika nie można traktować jako oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego lecz wyłącznie jako informację cenowo - techniczną. Z chwilą ukazania się powyższego cennika poprzednie tracą ważność, z chwilą ukazania się nowszego cennika ten traci ważność.

 Zapytaj o ten produkt

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem