Serwis

Sterownik do Plotera Laserowego | Pobierz Sterownik Lasera

Poniżej można pobrać sterowniki, wszystkie w języku polskim do wszystkich naszych ploterów laserowych, zarówno na system 32 jak i 64-bitowy.
Uwaga: NIE podłączamy urządzenia przez USB przed instalacją. Patrz "Proces instalacji" poniżej.

Proces instalacji:

  • Po pobraniu pliku .zip na swój komputer, rozpakować do oddzielnego katalogu. Powinny pojawić się dwa foldery: jeden ze sterownikiem USB, a drugi ze sterownikiem drukarkowym od urządzenia.
  • Jeżeli podłączamy urządzenie przez kabel USB (UWAGA: w przypadku Windows 7 i Vista ten krok jest niepotrzebny) to najpierw otwieramy folder "USBSetup 1.13-01", a następnie uruchamiamy aplikację o nazwie "USBSETUP", po chwili powinien pojawić się komunikat z prośbą, by upewnić się, że urządzenie nie jest podłączone do komputera, wybieramy OK i po chwili instalacja dobiegnie końca.
  •  Następnie instalujemy sterownik drukarkowy wchodząc w zakładkę "Drukarki i Faksy", która znajduje się w Panelu Sterowania. Wybieramy drukarkę lokalną bez automatycznego wykrywania i instalacji, następnie używamy istniejącego już portu i z listy wybieramy "GCC USB Port". Teraz klikając przycisk "Z dysku..." wskazujemy lokalizację sterownika drukarkowego, który znajdą Państwo w drugim folderze, który pojawił się po wypakowaniu (będą tam kolejne 2 foldery z liczbami 32 i 64 w nazwie - wybieramy adekwatnie do wersji systemu 32 lub 64 bity). W następnych krokach zaznaczamy według własnego uznania, lecz nie drukujemy próbnej strony. Gdy proces instalacji się rozpocznie, pojawi się komunikat w którym wybieramy przycisk "mimo to KONTYNUUJ".

To wszystko. Możemy teraz podłączyć urządzenie.

    Po podłączeniu może (ale nie musi) pojawić się kreator dodawania nowego sprzętu, tam nie łączymy się z witryną i w drugim kroku wybieramy automatyczne wykrywanie i instalację.

Uwaga: Jeśli nie podłączamy przez USB to wystarczy tylko dodać sterownik drukarkowy w "Drukarki i Faksy"

 

 

 

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy.

lub napisz do nas - Formularz kontaktowy
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem