Szukaj frazy
Zapraszamy do sklepu GRAWCOM on-line

Asystent Działu Sprzedaży

Asystent Działu Handlowego

Miejsce pracy: Piaseczno
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

    pomoc w obsłudze handlowej Klientów
    pomoc przy wysyłce zamawianych towarów
    pomoc przy prezentacjach urządzeń
    pomoc przy szkoleniach i wydawaniu urządzeń
    utrzymaniu i edycji stron internetowych firmy
    nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów
    wykonywanie delegowanych zadań

Wymagania:

    wykształcenie min. Średnie. Mile widziani studenci kierunków technicznych
    sprawne posługiwanie się komputerem PC z Windows XP, 7, 8, 10 znajomość pakietu MS Office, Open Office, programów do edycji stron internetowych
    mile widziana znajomość obsługi programu CorelDraw lub innych programów graficznych
    otwartość, komunikatywność, kreatywność, samodzielność i zorganizowanie, nastawienie na cele, umiejętność pracy w małym zespole
    mile widziana znajomość j. angielskiego
    zamieszkanie: Piaseczno, południowa część Warszawy lub okolice
    mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

    pracę w firmie z 22-letnim doświadczeniem w młodym i przyjaznym zespole
    atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyniki działu handlowego

Na aplikacje (CV + list motywacyjny) czekamy do 8.10.2017

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Wymiar etatu:                    Niepełny etat

Rodzaj umowy:                  Na czas określony
Liczba wakatów:                1

Min. doświadczenie:           Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:            Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:   1.700,00 zł - 2.700,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:                 tak

GRAWCOM

ul. Syrenki 14
05-500 Piaseczno

tel.: 22 750-26-11
fax: 22 750-26-12